Previous
Next

Startuje program „Obudź swój potencjał”

Obudź swój potencjał - plakatMłodzieżowe Centrum Kariery w Dębicy rozpoczyna realizację projektu „Obudź swój potencjał”. Osoby, które wezmą udział w projekcie będą mogły skorzystać z różnych szkoleń zawodowych, staży zawodowych, zajęć z doradcą zawodowym, warsztatów kreowania wizerunku ze stylistą oraz z zatrudnienia u pracodawcy. Udzielenie wsparcia każdorazowo poprzedzone zostanie diagnozą potrzeb i predyspozycji zawodowych uczestnika poprzez opracowanie Indywidualnego Planu Działania. Wszystkie osoby chętne w wieku 18 – 24 lat, nie pracujące, nie uczące się, mogą zgłaszać swoje kandydatury do Młodzieżowego Centrum Kariery w Dębicy.

Informacji udziela oraz zapisy prowadzi :

Młodzieżowe Centrum Kariery w Dębicy od pon. do pt. w godz. 7.45 – 15.45

ul. Brzegowa 42 ( budynek Muszli koncertowej na osiedlu Igloopol)

Tel. 14 677 61 28
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.