Previous
Next

Finał Miss Polski jest jej

Finał Miss Polski jest jejW piątek, 24 czerwca, Miss Mielca 2015, tegoroczna Miss Podkarpacia dołączyła do finału najważniejszego konkursu piękności w naszym kraju. W grudniu będzie walczyć o tytuł Miss Polski. 25-letnia mielczanka, Iwona Młynarska, jest jedną z 24 najpiękniejszych dziewcząt w Polsce. Podczas gali półfinału, który odbył się w Kozienicach, zakwalifikowała się do ścisłego finału Miss Polski, który odbędzie się w grudniu. Numer 24 przyniósł naszej miss szczęście. – Jestem finalistką Miss Polski 2016! Emocje trochę już zdążyły opaść, dlatego chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy we mnie wierzyli, wspierali mnie, kibicowali. Dziękuję również całemu zespołowi Miss Polski za poświęcony nam czas, cierpliwość oraz możliwość zdobycia bezcennych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń – podsumowała udział w półfinale. Iwona Młynarska jest absolwentką Wydziału Prawa WSPiA w Rzeszowie. Jej pasjami są modeling, sport i podróże. W 2015 roku zdobyła tytuł Miss Mielca w konkursie organizowanym przez Tygodnik Regionalny Korso, w 2016 została Miss Podkarpacia. Możecie śledzić fanpage Iwony Młynarskiej na Facebooku oraz jej profil na Instagramie.
Materiał prasowy: Tygodnik Regionalny Korso oraz korso.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.