Previous
Next

„Warsztaty małego designera”

MMU_1996Zakończył się I etap „Warsztatów małego designera” z Tikkurila. Od piątku do niedzieli w Galerii Raj w Dębicy dzieci i dorośli mogli „wymalować sobie” koszulkę według własnego pomysłu. Dla uczestników warsztatów firma przygotowała specjalne farby i flamastry oraz t-shirty w pełnej rozmiarówce, tak, aby każdy mógł wziąć udział w zabawie. A chętnych do wspólnego projektowania nie brakowało. Podobnie jak poprzednie warsztaty organizowane przez firmę Tikkurila, tak i ta akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Mimo upału, który bardziej sprzyjał wypoczynkowi nad wodą, stoisko Tikkurila licznie odwiedzali duzi i mali amatorzy designu. Spod ich pędzli wychodziły prawdziwe dzieła sztuki.
„Poziom artystyczny prac, które powstawały na warsztatach, naprawdę nas zaskoczył – komentuje Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR w Tikkurila. To wręcz niesamowite, jak wielkie talenty kryją w sobie mieszkańcy Dębicy i okolic, jak bardzo są kreatywni i twórczy” – dodaje Magdalen Olszewska.
Kotki, serduszka, kwiatuszki, słoneczka, dinozaury… Wśród motywów malowanych na koszulkach można było znaleźć dosłownie wszystko. Pojawiały się też postaci z bajek, np. Minionki, Myszka Miki, Zygzak McQueen czy Elza, symbole historyczne, a także polskie krajobrazy. Jedną z większych inspiracji okazała się polska reprezentacja w piłce nożnej odnosząca sukcesy na trwających właśnie Mistrzostwach Europy. „Rzeczywiście można było zauważyć, że sporą grupę wśród uczestników warsztatów stanowili fani piłki nożnej, i to zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych” – komentuje Magdalena Olszewska. „Chociaż były to „Warsztaty małego designera”, bardzo cieszy nas fakt, że do udziału w zajęciach aktywnie włączyli się rodzice i ramię w ramię ze swoimi pociechami pracowali nad własnymi projektami” – dodaje Magdalena Olszewska.
Na profilu Galerii Raj, w specjalnym albumie „Warsztaty małego designera z Tikkurila” (tutaj), uczestnicy mogą publikować swoje zdjęcia prezentujące wykonane na warsztatach koszulki. Autorzy zdjęć, które zbiorą najwięcej polubień wygrają bony na zakupy do sklepu Martes Sport. Pierwsze zgłoszenia już są. Zapraszamy do głosowania!
„Warsztaty małego designera” to kolejna edycja autorskiego programu skierowanego do społeczności lokalnej organizowanego przez Tikkurila Polska SA we współpracy z Galerią Raj w Dębicy. Od 2014 roku firma prowadzi cykliczne spotkania otwarte dla wszystkich zainteresowanych, podczas których dzieci wspólnie z rodzicami wykonują różne prace rozwijające zdolności manualne oraz pobudzające kreatywność, np. „Warsztaty małego majsterkowicza” (budowanie karmników dla ptaków czy koszyczków wielkanocnych), „Bombki (jak) malowane” (wspólne przedświąteczne malowanie bombek), „Kolorowy i bezpieczny dzień dziecka” (malowanie z dziećmi wielkoformatowych plansz edukacyjnych prezentujących zasady bezpieczeństwa na drodze).

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.