Previous
Next

Dobre wieści od Andrzeja Burdzego – JEST CZYSTY! POKONAŁ RAKA!

13575719_1075955615825691_1395666778432300547_oKOCHANI! Mamy nowe – DOBRE wiadomości od naszego podopiecznego Andrzeja Burdzy i chcemy się nimi z Wami podzielić! 🙂
„Jestem już po badaniu i oficjalnie mogę powiedzieć, że jestem czysty!!! Została jeszcze rehabilitacja po spustoszeniu organizmu przez chemioterapię . To był trudny sprawdzian, dla mnie i moich bliskich również.. Wasze wsparcie dodawało nam siły każdego dnia. Bardzo ważna jest świadomość, że człowiek nie jest sam. Mówią, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Chyba nie muszę tego komentować.. Jesteście wielcy!!! I ogromnie wam dziękuje!!! Nareszcie mogę cieszyć się życiem I pomału wracać do pełnej sprawności a to wymaga cierpliwości, wytrwałości i czasu. Mogę myśleć o realizowaniu moich marzeń .Motto które towarzyszy mi każdego dnia „Chcesz coś zrobić jutro, zrób zaraz!” Chcę cieszyć się każdą chwilą, niech dalej czuwa nade mną ARMIA ANIOŁÓW” – pisze Andrzej Burdzy na swoim profilu FB.

Andrzejowi życzymy dużo zdrówka, a Wam jeszcze raz z całego serca dziękujemy!! 🙂 🙂
źródło: Fundacja Śnieżka Twoja Szansa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.