Previous
Next

Józef Sieradzki: Nie wykluczam startu w wyborach na burmistrza Dębicy

sieradzkiChociaż do wyborów samorządowych jeszcze ponad dwa lat już pojawiają się pierwsi chętni, którzy mówią o chęci kandydowania na ten urząd. Jednym z nich jest Józef Sieradzki, obecnie radny Rady Miasta z ramienia PiS, kiedyś sekretarz Dębicy za czasów Edwarda Brzostowskiego.
Sieradzki już kandydował na burmistrza w ostatnich wyborach, ale razem z Markiem Kamińskim zabiegali o poparcie swojego byłego szefa czyli Edwarda Brzostowskiego. W wyborach obaj ponieśli porażkę, ale, przynajmniej Józef Sieradzki, nie zamierza rezygnować z pomysłu ponownego kandydowania na ten urząd. – Nie wykluczam takiej możliwości – mówi Józef Sieradzki. Tym bardziej, że wiele osób wciąż mnie namawia do tego.
Sieradzki obecnie jest radnym z ramienia PiS, czy zatem może liczyć na poparcie tej partii? Poseł Jan Warzecha mówi, że teraz za wcześnie mówić o ewentualnym kandydacie PiS na burmistrza. – Mamy jeszcze dwa lata przed sobą, to dość czasu aby znaleźć jak najlepszego kandydata na ten urząd – mówi Jan Warzecha.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.