Previous
Next

Adam Rogowski nowym radnym Rady Miejskiej w Dębicy

rogowski 2W wyniku wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Dębicy nowym radnym uzyskując 242 głosy został Adam Rogowski.
Do głosowania w wyborach uzupełniających na radnego w okręgu wyborczym nr 16 uprawnionych było ogółem 1690 osób. W głosowaniu wzięło udział 336 wyborców. 242 głosy uzyskał Adam Rogowski (KWW Adam Rogowski), drugi w kolejności wynik z liczbą 46 głosów zdobył Jerzy Gągała (KWW Prawi i Sprawiedliwi), trzeci wynik (33 głosy) uzyskał Marin Batora (KWW Narodowa Dębica), czwarty wynik (10 głosów) przypadł Dariuszowi Jedynakowi (KWW Dębiccy Patrioci), natomiast piąty Zbigniewowi Godziszowi (2 głosy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.