Previous
Next

Rekonstrukcja bitwy pod Bolonią – Stępina 21 sierpnia – fotoreportaż

IMG_7436Wczoraj w Stępinie odbyła się rekonstrukcja bitwy pod Bolonią, która rozegrała się w kwietniu 1945 roku. Była to jedna z ostatnich bitew na froncie włoskich stoczonych przez wojska alianckie. Chlubną kartę w tych zmaganiach zapisały polskie oddziały. Więcej na ten temat można przeczytać pod tym linkiem https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_o_Boloni%C4%99.
Wczoraj w Stępnie ponad 100 osób zaprezentowało rekonstrukcję tych wydarzeń. Filmy z wydarzenia można zobaczyć na naszym profilu FB.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.