Previous
Next

Hybrydowy zawrót głowy

nails-865082_1920Piękne, zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka kobiety w każdym wieku. Niestety wszystkie zdajemy sobie sprawę , ile czasu musimy im poświęcić by wyglądały przyzwoicie.
Chyba każda z nas przerabiała podobna sytuację – „ Pomalowałam paznokcie , a gdy już wyschły , ubrałam się i umalowałam, prawie gotowa do wyjścia szukam w torebce kluczy , no i niestety lakier odprysł. Zagotowałam się . Nie było czasu na poprawkę , tym samym cały dzień czułam dyskomfort i niezadowolenie.” – któregoś dnia żaliła się jedna z moich znajomych.
By uniknąć takich nieprzyjemności warto skorzystać z manicure hybrydowego. Hybryda charakteryzuje się trwałością lakieru, odpornością na zarysowania i małą łamliwością. Dodatkowo wyróżnia ją tak zwany „ mokry efekt” , dzięki któremu pazurki długo wyglądają na świeżo zrobione , tym samym zapewniając nam 2-3 tygodniowy komfort i zadowolenie. Dobrze wykonany manicure hybrydowy utrzymuje się bez żadnych uszkodzeń nawet trzy tygodnie , a wszystko to poprzez utwardzenie specjalnego lakieru przy pomocy lampy UV. Wiadomo odrosty są , ale jest to rzecz jak najbardziej normalna ,a zarazem chyba jedyny minus tej metody. Od siebie mogę dodać , że odkąd  zaczęłam chodzić na manicure hybrydowy  do Pani Joanny Zachwiej w Atelier Urody ,  oprócz wyżej wymienionych zalet , zauważyłam znaczną poprawę i wzmocnienie mojej naturalnej płytki .
Drogie Panie , jeśli macie dość częstego malowania , strachu przed łamliwością i miękkością paznokci , to właśnie nadszedł czas na zmianę i przekonanie się do manicure hybrydowego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.