Previous
Next

„Soul Dance” zaprasza na zajęcia

plakat-2016-217-1Mistrzowska Szkoła Tańca i Ruchu „Soul Dance” ogłasza zapisy na zajęcia taneczne na rok szkolny 2016/2017.
Zapisy prowadzone są do następujących grup: „Roztańczone Gwiazdeczki” i „Roztańczone Cukiereczki” (4-5 lat), „Roztańczone Smyki” (6-8 lat), „Juniorzy Soul Dance” (9-13 lat), Grupa akrobatyczna, Grupa baletowa „Tutu” (5-7 lat), Tricking – połączenie elementów gimnastyki, sztuk walki i break dance, „Super Babki” – zajęcia dla kobiet w wieku 25 +.
Spotkanie organizacyjne:
14 września br. godz.17.00, Dom Kultury „Mors”, sala widowiskowa.
Zapisy oraz dodatkowe informacje pod nr tel. +48 512083389 lub e-mail: szkola@souldance.com.pl, www.souldance.com.pl.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.