Previous
Next

Mieszkanki Podkarpacia mogą starać się o pieniądze na własny biznes

plakat-A3-1Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego SA realizuje projekt „Przedsiębiorczość jest kobieca” w ramach Osi Priorytetowej VII Regionalny Rynek Pracy. Swój udział w projekcie mogą zgłaszać mieszkanki województwa podkarpackiego w wieku powyżej 29 roku życia, które pozostają bez zatrudnienia i zamierzają rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.
Główny cel przedsięwzięcia to wzrost przedsiębiorczości i aktywności zawodowej wśród kobiet poprzez przyznanie im bezzwrotnej dotacji na otwarcie własnej firmy w wysokości do 24 000 zł oraz wsparcia pomostowego w łącznej wysokości 17 500 zł. Wszelkich informacji dotyczących projektu udziela Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego SA.
źródło; Starostwo Powiatowe w Dębicy
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.