Previous
Next

Delegacja chińska z wizytą w Dębicy

DSC05005Z krótką wizytą w Dębicy gościła w środę, 31 sierpnia delegacja samorządowców, przedsiębiorców i artystów z chińskiego miasta Nanhai.   Goście spotkali się w Ratuszu z władzami miasta, a na dębickim Rynku zaprezentowali dębiczanom krótki program artystyczny.
Kurtuazyjna wizyta chińskiej delegacji z miasta Nanhai jest już ich drugą, po wizycie w roku ubiegłym w naszym mieście. Goście podczas spotkania na sali sesyjnej w którym wzięli udział: burmistrz Mariusz Szewczyk, zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko, przewodniczący Rady Miejskiej Szczepan Mroczek oraz  radni: Marta Czekaj, Joanna Ożóg, Kazimierz Sak, Piotr Michoń i Andrzej Nylec zaprezentowali film promujący miasto Nanhai i przedstawili skład swojej delegacji.
Podczas spotkania zarówno władze Dębicy jak i władze Nanhai oraz pochodzący z tego miasta przedsiębiorcy wyrazili chęć nawiązania współpracy. W tym celu zostaną m.in. powołane grupy robocze złożone z radnych i urzędników, które ustalą kierunki współpracy.
Po spotkaniu w Ratuszu artyści ze Stowarzyszenia Sztuk Walk i Tańca Lwa Nanhai Huang Feihong-Zhonglian Cables na dębickim Rynku zaprezentowali Taniec Lwa oraz pokaz sztuk walk, który bardzo spodobał się, zwłaszcza najmłodszym dębiczanom.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.