Previous
Next

Za nami III Dziesiątka w Pustyni o Puchar Wójta Gminy Dębica

DSC03694W dniu 10 września br. na terenie Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego w Pustyni, odbyła się III Dziesiątka w Pustyni o Puchar Wójta Gminy Dębica, Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Prezesa MULKS Pustynia, której organizatorami są Urząd Gminy Dębica, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz MULKS Pustynia.
Bieg obył się na dystansie 10 kilometrów po okolicznych drogach asfaltowych i ziemnych częściowo prowadzonych przez las (Pustynia – Kozłów – Brzeźnica – Paszczyna – Pustynia)
z punktem na uzupełnienie płynów w połowie trasy.
W biegu wzięło udział 27 zawodników ( 19 mężczyzn i 8 kobiet ) na co dzień zamieszkujących powiat dębicki. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali atrakcyjne pakiety startowe, pamiątkowe medale oraz po zakończonym biegu grillowane kiełbaski. Zwycięzcy
z trzech pierwszych miejsc w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymali puchary oraz nagrody finansowe, które wręczali Prezes Firmy DARCO Sp. z o.o. – Łukasz Darłak – ( główny sponsor biegu ), Prezes Ruchu Integracji Społecznej – Wiesław Kania (fundator nagród finansowych) Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica – Krzysztof Lipczyński oraz Prezes MULKS Pustynia – Tomasz Niedbalec.
Wspaniała atmosfera i dobre humory, które towarzyszyły wszystkim przybyłym zawodnikom, nie ugasiły ducha zdrowej sportowej rywalizacji. Zawodnicy do ostatnich metrów walczyli nie tylko z pozostałymi zawodnikami, ale także z wysoką temperaturą oraz własnym zmęczeniem, który towarzyszył im na trasie.
Należy pamiętać, że przy organizacji tego typu imprezy najważniejsza jest idea promowania zdrowego trybu życia, upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz popularyzacja  biegania jako najprostszej aktywności fizycznej, którą uprawiać może każdy bez względu na wiek.
Wyniki III Dziesiątki w Pustyni:
Kategoria mężczyzn :
I miejsce – Paweł Smędowski – z czasem 00:32:58
II miejsce – Marek Nowak – Dębickie Gepardy – z czasem 00:40:45
III miejsce – Michał Opaliński – KB Maratończyk Dębica – z czasem 00:41:10
Kategoria kobiet :
I miejsce – Klaudia Pękala – KB Maratończyk Dębica – z czasem 00:51:00
II miejsce – Aneta Giełbaga – z czasem 00:53:32
III miejsce – Katarzyna Zielińska – z czasem 00:53:57
 
Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.
DSC03683 DSC03625

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.