Previous
Next

Radosław Majdan otworzy nowe boisko w Manasterzu

fot.Sniezka_Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga_logotypJuż 22 września br. wielkie święto w podkarpackim Manasterzu. Tego dnia do tej niewielkiej miejscowości w województwie podkarpackim przyjadą goście z całej Polski, aby uczestniczyć w uroczystym otwarciu wielofunkcyjnego boiska ufundowanego przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA w ramach inicjatywy „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” .
Od momentu powstania programu społecznego Śnieżki „Kolorowe Boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” nagrodą główną jest wielofunkcyjne boisko. W tym roku wygrała je Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu, pokonując w konkursowej rywalizacji prawie 170 placówek z całej Polski. Dla lokalnej społeczności, zarówno praca nad zwycięskim dziełem, jak i samo ogłoszenie wyników okazały się wielkimi wydarzeniami.
Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu, kreatywności dzieci i nauczycieli powstała filmowa praca konkursowa, która przyniosła zwycięstwo. Z równie wielkim entuzjazmem mieszkańcy przyglądali się powstawaniu boiska w ich miejscowości. Firma Tamex Obiekty Sportowe SA, która z ramienia Fundatora odpowiada za realizację obiektu, zapewnia, że budowa zakończy się w pierwszej połowie września. Powstające boisko jest wielofunkcyjnym obiektem sportowym o wymiarach: 22 x 44 m, wyposażonym w zestawy koszy do koszykówki, bramki do piłki ręcznej oraz słupki i siatkę do piłki siatkowej. Posiada nawierzchnię z najwyższej jakości trawy syntetycznej.
Już we wrześniu na nowym obiekcie będą odbywały się zajęcia sportowe. Wkrótce, na jego inauguracji pojawią się nie tylko przedstawiciele lokalnej społeczności, lecz także przedstawiciele firmy FFiL Śnieżka SA. Ponadto spotkanie uświetni swą obecnością wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej, znany i lubiany bramkarz – Radosław Majdan. Tym razem wcieli się w nietypową dla siebie rolę sędziego i poprowadzi pierwszy mecz na nowym boisku. Zmierzą się w nim reprezentacje dzieci i rodziców.
Emocji na pewno nie zabraknie! Zachęcamy wszystkich, aby nas odwiedzili 22 września dzieci, rodziców, absolwentów szkoły. To dla nas prawdziwe święto i chcemy, żeby było takim dla całej naszej społeczności tak zaprasza na to wydarzenie Małgorzata Flis, dyrektor Szkoły Podstawowej w Manasterzu. Jeszcze raz chciałabym podziękować Śnieżce za tak wspaniałą nagrodę. Dzięki niemu nasza szkoła będzie mogła bardziej kompleksowo zadbać o rozwój sportowy dzieci  – dodaje.
Celem projektu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego pomysłodawcą jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, jest popularyzacja idei aktywnego spędzania czasu. Organizatorowi w sposób szczególny zależy na wyrównaniu szans dla społeczności z małych miejscowości w możliwości rozwoju sportowych talentów. Do tego niezbędne są odpowiednie warunki do uprawiania sportu, które wygranym szkołom zapewnia Śnieżka. Dzięki programowi już dziesięć szkół z całej Polski zostało wyposażonych w profesjonalne, wielofunkcyjne boisko, a kilkadziesiąt innych placówek otrzymało wiele atrakcyjnych nagród, wśród których znalazł się między innymi sprzęt sportowy oraz setki litrów farb.
Więcej informacji oraz zdjęć o inicjatywie można odnaleźć pod adresem: www.koloroweboiska.pl.
Informacja o fundatorze
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, z siedzibą w Lubzinie (woj. podkarpackie), powstała w 1984 roku, a pod obecną nazwą funkcjonuje od 1998 roku. Spółka jest jednym z liderów rynku farb i lakierów w Polsce, posiadającym zakłady produkcyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Wszystkie wyroby produkowane są w oparciu o System Zapewnienia Jakości ISO 9001. Śnieżka jako jedyne przedsiębiorstwo produkcyjne w Polsce posiada także akredytowane laboratorium badawcze (AB 855). Firma prowadzi rozbudowane działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, poza własną fundacją – Fundacja Śnieżki „Twoja szansa” są to dwa autorskie programy społeczne „Kolorowe boiska… czyli szkolna pierwsza liga” oraz „Dziecięcy świat w kolorach”.
Więcej pod adresem: www.sniezka.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.