Previous
Next

Fryzury, które odmłodzą – Porady dla Pań 40+

girl-788813_1920Młode kobiety włosy po prostu mają. Długie, krótkie, kolorowe – nie odbiera im to uroku, w każdej fryzurze wyglądają atrakcyjnie.
Wraz z biegiem lat zmienia się nasz światopogląd, dojrzewamy, zmienia się kondycja naszej skóry i włosów. Już nie każde cięcie pasuje do naszego wieku. Starzejąc się oczekujemy, że nasza fryzura nadąży za nami dodając nam powagi i klasy, jednocześnie zachowując niepowtarzalny urok i odejmując nam kilka lat.
Najlepszym wyborem są klasyczne cięcia do ramion lub całkiem krótkie-zwariowane, z nutka nowoczesności.
Krótkie fryzurki mają niesamowitą moc odmładzania. Działają jak lifting dając automatycznie pozory bardziej napiętej i świetlistej skóry twarzy. Jednak krótkie cięcie to nie wszystko. Bardzo ważnym, wręcz kluczowym dodatkiem jest kolor.
„Najlepszy efekt kilku lat mniej uzyskamy tworząc duet krótkie włosy + platynowy blond albo płomienna rudość. Czasami wystarczy dodać kilka pasemek jaśniejszego koloru na tymczasową fryzurę, a finał przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania.” – doradza fryzjerka z mobilnego studia fryzjerskiego.
Tak więc  drogie Panie, nie ma co się bać. Dobry fryzjer doradzi jakie cięcie pasuje do naszej twarzy i kondycji włosów. Czasami wystarczy zaufać, by zyskać nowy wygląd.
Mobilne usługi fryzjerskie – 570 948 781

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.