Previous
Next

Wypadek drogowy w Brzostku

policja 2Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w Brzostku na ulicy Łukasiewicza. Ranny 50-latek został przewieziony do szpitala w Dębicy.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz.20.30 w Brzostku na ulicy Łukasiewicza. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący seatem cordoba dojeżdżając do wzniesienia, najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Poszkodowanym okazał się 50-letni mieszkaniec Brzostka. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do dębickiego szpitala.  Kierujący seatem, 49-letni mieszkaniec Łężan był trzeźwy.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.