Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Billy Talent pierwszym ogłoszonym headlinerem Czad Festiwal 2017

Czad Festiwal, grafikaPo blisko czteroletniej przerwie w koncertowaniu, zwieńczonej piątą płytą Afraid of Heights, Billy Talent wyrusza w trasę koncertową obejmującą największe europejskie festiwale. W sierpniu pochodząca z Kanady grupa zagra na Czad Festiwalu, co z pewnością jest świetną wiadomością dla polskich fanów Billy Talenta. Twórczość zespołu jest mocno zakorzeniona w punku, jednak na ostatniej płycie wyraźnie słychać zmianę dotychczasowego brzmienia. Na Afraid of Heights usłyszymy więcej gitary akustycznej, pianino, a nawet syntezatory. Nie zmieniła się za to niesamowita energia oraz przebojowość, które charakteryzują zespół od blisko dwóch dekad. Można pokusić się o stwierdzenie, że Afraid of Heights to ich najbardziej eksperymentalna płyta, jednak ten „eksperyment” nie powinien być interpretowany jako zerwanie więzi z ich punkowymi korzeniami, raczej jako śmiały dowód kreatywności oraz przypomnienie, że rock’n’roll wciąż silnie oddziałuje na współczesną muzykę.

Dodatkowe informacje znajdziecie na www.czadfestiwal.pl oraz na profilu FB festiwalu.
Bilety do kupienia na http://www.czadfestiwal.pl/bilety/
A tak gra Billy Talent
https://www.youtube.com/watch?v=RPg63uxYwN0

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.