Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zakończyliśmy etap głosowania internautów w konkursie „Kolorowe Boiska” – szkoła w Zasowie w gronie zwycięzców

kolorowe_boiska_logoNiezwykle emocjonujący etap głosowania internautów w tegorocznej edycji konkursu „Kolorowe Boiska” już za nami! Jak co roku, odzew i skala zaangażowania małych miejscowości w ogólnopolski program promowania aktywności fizycznej wśród najmłodszych oraz zapewniania dzieciom najlepszych warunków do uprawiania sportu, od 11 lat organizowany przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA., przekroczył optymistyczne oczekiwania.
Głosowano na 67, przygotowanych przez uczniów szkól podstawowych, krótkich filmów video (do 100 sekund) pt. „Wymarzona lekcja WF-u”. Zostały one zgłoszone przez szkoły ze wszystkich 16 regionów w kraju a największe zainteresowanie konkursem wykazały placówki z województw: małopolskiego (11 szkół), mazowieckiego (10 szkół) oraz wielkopolskiego (9 szkół).
Internauci oddawali głosy na stronie konkursowej www.koloroweboiska.pl, w dniach od 7 do 18 czerwca. Głosowanie trwało do – dosłownie – ostatnich sekund. Ostatnie werdykty internautów zostały zarejestrowane w systemie o godz. 23:59:59. Zostały uznane za ważne – liczył się moment kliknięcia przez głosującego na link aktywacyjny.
W wyniku głosowania i weryfikacji głosów, zostało wyłonionych 20 finalistów, z 10 województw w kraju:
Województwo dolnośląskie (3 szkoły):
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wojcieszycach,
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach,
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sobótce.
Województwo lubelskie (2 szkoły):
Zespół Placówek Oświatowych w Klementowicach,
Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Szóstce.
Województwo lubuskie (1 szkoła):
Szkoła Podstawowa w Jędrzychowicach.
Województwo łódzkie (1 szkoła):
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prusinowicach.
Województwo małopolskie (2 szkoły):
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie,
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy.
Województwo mazowieckie (3 szkoły):
Zespół Szkół im. Zofii Solarzowej w Miąsem,
Szkoła Podstawowa w Sarnowie,
Szkoła Podstawowa w Chobocie.
Województwo podkarpackie (2 szkoły):
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Błażkowej,
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rodziny Łubieńskich w Zasowie.
Województwo pomorskie (2 szkoły):
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie,
Szkoła Podstawowa im. Jana Trepczyka w Miszewie.
Województwo warmińsko-mazurskie (2 szkoły):
Szkoła Podstawowa w Kotle Dużym,
Szkoła Podstawowa w Windzie.
Województwo wielkopolskie (2 szkoły):
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Grochowach,
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu.
Spośród nich Komisja Konkursowa dokona wyboru Laureatów I, II i III miejsca oraz zostaną wyłonieni Laureaci miejsc od IV do XX. Jury będzie oceniać: kreatywność, kompozycję, plan ujęcia, wyraz artystyczny; wykorzystanie w pracy konkursowej znaku towarowego Fundatora Nagród lub farby, lub nazwy kolorów farb, których producentem jest Fundator Nagród; skalę zaangażowania uczniów oraz tytuł pracy konkursowej. Nagrodą główną w konkursie dla szkół jest wielofunkcyjne boisko sportowe, którego wykonawcą jest firma TAMEX Obiekty Sportowe S.A. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają: telewizor Samsung z pakietem szkoleniowym na DVD, zestaw interaktywny (tablica + projektor), stół do tenisa, komplet piłek, bramkę przenośną oraz zapas farb Śnieżka. Nagrodami pocieszenia dla wszystkich, biorących udział w akcji, szkół są farby Śnieżka Satynowa.
Zwycięzcę tegorocznej edycji konkursu, oraz Laureatów od II do XX miejsca poznamy w piątek, 23 czerwca 2017 roku. Tego samego dnia ogłoszeni zostaną Zwycięzcy I,II,III miejsca oraz IV do XX w konkursie dla uczniów szkół na najlepsze zdjęcie. Lista zostanie ogłoszona i opublikowana w serwisie www.koloroweboiska.pl
Już niedługo uczniowie jednej ze szkół będą mogli cieszyć się nowym boiskiem, „pokolorowanym” przez Śnieżkę.
Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA SA.
www.sniezka.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.