Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nagroda dla Wolontariuszy Roku

95757200Wycieczką do Ośrodka Grand Chotowa do Parku Linowego zakończony został projekt pt.”Rok 2017, rokiem wolontarystycznej działalności dzieci i młodzieży Gminy Dębica”. Głównym celem projektu była promocja wolontariatu wśród uczniów Gminy Dębica, a wycieczka była formą nagrody dla młodych działaczy odznaczonych tytułem „Wolontariusza roku”. Do wspólnej zabawy dołączyli również przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy Dębica.

 Projekt finansowany był w ramach I Otwartego Konkursu Ofert Starostwa Powiatowego w Dębicy. Młodzi wolontariusze wzięli również udział w szkoleniu z Panem Michałem Braunem oraz w konferencji  promującej działania aktywizujące dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu, poprzez działalność wolontarystyczną.
Do 15 lipca utworzona zostanie również baza danych fundacji, stowarzyszeń współpracujących z Gminą Dębica, w której znajdzie się informacja dotycząca zakresu i form wolontariatu. Projekt realizowany był przez Stowarzyszenie „Z Dziećmi Dla Dzieci” działające przy ZS w Nagawczynie. Koordynatorem projektu jest Radna Gminy Dębica Agata Wiater.
źródło: Gmina Dębica
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.