Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wakacje z kulturą

wakacje_2017_plSerdecznie zapraszamy wszystkich dębiczan na cykl wakacyjnych imprez przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury. Na Rynku zagrają zespoły muzyczne, w parku przy DK „Śnieżka” wyświetlane będą filmy, tam też wystawiony zostanie familijny spektakl teatralny. Do Galerii Sztuki zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne, a wszystkich miłośników sztuki na wystawę malarstwa.

Program:

lipiec-sierpień / każdy piątek / park przy DK Śnieżka – Kino letnie

lipiec / 21:00 – komedia francuskie, sierpień / 20:30 – filmy roku 2016/2017

7 lipca-3 września / Galeria Sztuki – Wystawa: Jerzy Martynów – malarstwo

17- 27 lipca / 10:00-12:00 / Galeria Sztuki – zajęcia plastyczne

poniedziałki i środy – szkoły podstawowe, wtorki i czwartki – gimnazjum, szkoły średnie

22 lipca / sobota / 17:00 / Rynek – XVII Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych: ZPiT Lajkonik (Chicago, USA), ZPiT Mali Igloopolanie

29 lipca / sobota / 19:30 / Rynek – Rock evening: P.A.G.E., MAND, WHY NOT

5 sierpnia / sobota / 17:00 / park przy DK Śnieżka – „Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata” -spektakl plenerowy dla dzieci – Teatr Gry i Ludzie (Katowice)

13 sierpnia / niedziela / 17:00 / Rynek – Koncert: Muzyka lekka, łatwa i przyjemna – Orkiestra Kameralna PSM

15 sierpnia / wtorek / 17:00 / Rynek – Święto Wojska Polskiego – koncert Miejskiej Orkiestry Dętej

2 września / sobota / 16:00 / Rynek – Koncert: Pożegnanie lata / piknik rodzinny

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach podamy wkrótce.

Zastrzegamy sobie możliwość zmian.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.