Julia Rybka z SP nr 11 laureatką konkursu plastycznego „Policjant na straży praw człowieka”

303-149889Uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy Julia Rybka znalazła się w gronie wyróżnionych w konkursie plastycznym „Policjant na straży praw człowieka”, którego współorganizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Dzisiaj, 4 stycznia w Dębicy Julia odebrała nagrodę z rąk I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy mł. insp. Janusza Natkańca w obecności przedstawiciela szkoły Anety Nosal .

Jury konkursowe wybrało 6 najlepszych prac spośród 258 nadesłanych, przyznano również 6 wyróżnień. Dwanaścioro dzieci ze szkół podstawowych z oddziałami integracyjnymi oraz placówek specjalnych 303-149891województwa podkarpackiego otrzymało nagrody i wyróżnienia. Jednym z celów, jakie postawili sobie organizatorzy konkursu, była edukacja i popularyzowanie wiedzy wśród uczniów na temat praw i wolności człowieka, a także pracy policjantów w tym zakresie.

 

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.