Previous
Next
Previous
Next

„Biegniemy dla Filipka” – II Bieg Dzikich Mustangów już 29 lipca

Stowarzyszenie Dzikie Mustangi, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Gmina Dębica oraz Centrum Kultury u Bibliotek Gminy Dębica serdecznie zapraszają do udziału i zapisów na II Bieg Dzikich Mustangów pn. „Biegniemy dla Filipka”, który odbędzie się 29 lipca br., w godzinach 12.00 – 19.00 w Paszczynie.  Dochód z całego biegu w całości zostanie przeznaczony na pomoc dla chorego Filipka.

Start i meta biegu będzie zlokalizowana na boisku sportowym LKS „Paszczyniak” Paszczyna. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną dwie trasy na 10km i 5km oraz jedna trasa dla Nordic Walking. Oprócz biegów głównych odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży.

Harmonogram imprezy :

12.00 – 15.30 – wydawanie pakietów startowych,

12.00 – 13.30 – zapisy chętnych dzieci ( bezpłatnie ) limit 150 osób,

14.00 – Bieg dla dzieci w poszczególnych kategoriach wiekowych,

15.30 – ceremonia otwarcia zawodów,

15.45 – wspólna rozgrzewka,

16.00 – start biegu na 5km, 10 km i Nordic Walking

17.45 – dekoracja zwycięzców i losowanie nagród,

18.00 – zakończenie zawodów.

Biegi oraz liczne atrakcje dla dzieci i ich rodziców !

Link do wydarzenia : http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=426

Więcej informacji oraz zapisy na profilu Dzikich Mustangów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.