Previous
Next
Previous
Next

Turniej charytatywny dla Krzysia. Niedziela, 29 lipca stadion w Czarnej

Krzyś urodził się miesiąc przed terminem w ciężkiej zamartwicy. W ciągu pierwszego roku życia  odbył 15 hospitalizacji – zaczynając od oddziału intensywnej terapii po oddział pulmonologii, neurologii, gastroenterologii w Szpitalu Dziecięcym w Krakowie – Prokocimiu. U Krzysia zdiagnozowano wzmożone napięcie mięśniowe, padaczkę oraz udar mózgu przebyty w życiu płodowym. Kilka miesięcy po porodzie Krzyś przeszedł ciężkie zapalenie płuc, sepsę, zapalenie opon mózgowych. Mały Krzyś dzielnie walczył, jednak na wskutek tak ciężkich chorób zdiagnozowano u niego dziecięce spastyczne porażenie mózgowe niedowład czterokończynowy.
W najbliższa niedzielę 29 lipca odbędzie się turniej charytatywny w piłkę nożną na stadionie w Czarnej. Start turnieju z którego dochód (zbiórka pieniędzy)  zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Krzysia Soka o godzinie 14:00.
Na murawie zmierzą się zespoły : Czarnovia, Lasovia, Mickiewicza Team, Dymek Team oraz dwa składy Kamieniarza Golemki.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.