Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pilzno. Kibice Rzemieślnika Taurus Pilzno są coraz bardziej sfrustrowani

Wciąż nie jest wyjaśniona sytuacja klubu Rzemieślnik Taurus Pilzno. Na konto klubu nie wpłynęła wrześniowa transza pięniędzy od głównego sponsora firmy Taurus. – Kibice klubu są sfrustrowani – mówi Józef Nowak, jeden z kibiców drużyny z Pilzna. Nie wykluczamy akcji protestacyjnych w obronie klubu.

Nowak nie precyzuje jaką formę miałyby przybrać protesty w obronie klubu, ale zapewnia że kibice są wierni klubowi i nie pozostawią go w potrzebie. -Nie będziemy patrzeć spokojnie na kłopoty klubu, które wywołane są niezrozumiałymi dla nas decyzjami Urzędu Miejskiego w Pilźnie. Miasto powinno uderzyć się w pierś i znaleźć drogę wyjścia z tej krzyzysowej sytuacji – uważa Józef Nowak.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.