Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zasów. W lokalu w którym miało odbyć spotkanie z Krzysztofem Tylcem nie było ławek i krzeseł ! Dlatego go zamknięto!

Po naszym artykule o zamkniętym lokalu gdzie miało się odbyć spotkanie z kandydującym na wójta gminy Żyraków Krzysztofem Tylcem błyskawicznie dotarły do nas dalsze informacje  na temat tej historii. Okazuje się, że lokal zamknięto ponieważ nie było w nim ławek ani krzeseł! Zdjęcie zamieszczone obok wykonano dziś przed godziną 18.00. W tej sali miało odbyć się spotkanie przedwyborcze.

– Ta sytuacja potwierdza moje informacje, że w naszej gminie w nowo wyremontowanych budynkach nie ma ławek i krzeseł i są one przewożone z miejsca na miejsce w zależności od potrzeb. Na moje spotkanie w Zasowie nie dowieziono ich, co uniemożliwiło mi spotkanie z moimi potencjalnymi wyborcami. To skandal! – uważa Krzysztof Tylec.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.