Previous
Next
Previous
Next

Żyraków: Mocne trzęsienie ziemi w nowym składzie żyrakowskiej rady

Aż 9 nowych radnych znajdzie się w składzie Rady Gminy Żyraków na lata 2018-2023. Z osób zasiadających w radzie w mijającej kadencji w nowej znajdzie się tylko 6 osób.

Nowi radni Rady Gminy Żyraków z ilością uzyskanych głosów:
ORŁOWSKI Tadeusz 224
GŁOWACKA Halina 192
SZAJ Wojciech Andrzej 233
STROJEK Adam 165
CZAPIGA Agnieszka Anna 148
WOLSKI Kamil Krzysztof 209
GRZYB Magdalena 173
DRĄG Elżbieta Andżelika 261
BODZIOCH Maria Jadwiga 389
KULAS Tadeusz 265
DZIADOWIEC Mariusz 155
CZEREPAK Jerzy 253
WAŚKO Zbigniew Jan 205
MUCIEK Andrzej 117
DUMA Tomasz Stanisław 194

Z radnych mijającej kadencji do nowej rady weszło tylko 6 osób:
Maria Bodzioch, Agnieszka Czapiga, Krzysztof Grzyb,Zbigniew Waśko, Tadeusz Kulas i Wojciech Szaj.

Największą ilość głosów uzyskała dotychczasowa radna Maria Bodzioch – 389.
Jeden głos zadecydował o tym że do rady weszła Halina Głowacka, która uzyskał 192 głosy. Druga w kolejności na liście w tym okręgu Zuzanna Janora otrzymała 191 głosów.  Dwa głosy więcej zadecydowały o tym że do rady wszedł Andrzej Muciek z ilością 117 głosów, a nie udało się to dotychczasowemu radnemu Zbigniewowi Lipiór na którego zagłosowało 115 osób.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.