Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Czystość w przestrzeni biurowej idzie w parze z efektywnością. Warto o nią dbać!

Dobre warunki pracy równają się dobrym wynikom, a przynajmniej powinny. Jak to wygląda w rzeczywistości? Czy porządek w biurze ma wpływ na podejście pracowników do powierzanych im zadań? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania i znaleźć rozwiązanie dla przedsiębiorców dysponujących lokalem biurowym, w którym nie ma komu dbać o porządki.

Przyjemny wystrój i czystość biura wpływają na komfort pracy

Zatrudnienie pracownika biurowego oznacza dla pracodawcy zorganizowanie dla niego odpowiedniej przestrzeni. Musi on zapewnić podwładnemu bezpieczne stanowisko pracy, wyposażone z uwzględnieniem wymagań ergonomicznych. Dostarczenie biurka, siedziska oraz narzędzi i materiałów są równie istotne, jak zatrudnienie firmy, która zadba o czystość w całym biurze. O ile o powierzchowne sprzątanie biurka oraz przestrzeni wokół niego powinien troszczyć się sam pracownik, większe porządki należy zlecić profesjonalistom. Każda osoba pracująca na cały etat w biurze przyzna, że w dobrze rozplanowanej, a przede wszystkim czystej przestrzeni, wykonywanie codziennych zadań przebiega dużo sprawniej. Nikt przecież nie lubi przebywać w zaniedbanym miejscu, a tym bardziej w takim pracować.

Porządki w biurze przeprowadzi wykwalifikowany zespół

To na pewno, lecz nie chodzi o zespół pracowników biurowych. Ich zadania obejmują inne dziedziny. O sprzątanie biur zatroszczą się przeszkoleni, zawodowi sprzątacze. Profesjonalistów z tej branży można znaleźć w sprawdzonej firmie sprzątającej, jaką na przykład jest Deluxe. Oto rozwiązanie idealne, dedykowane przedsiębiorcom i właścicielom lokali biurowych. Zamiast samodzielnie zajmować się porządkami, można je zlecić osobom, posiadającym kwalifikacje w tym zakresie.

Firma sprzątająca zapewni kompleksową opiekę nad biurem, wykonując wszelkie usługi, niezbędne do utrzymania w nim czystości. Od odkurzania, przez mycie okien, aż po czyszczenie przeszkleń i sprzętów biurowych – wszystko po to, aby pracownicy mogli efektywnie wykonywać swoje zadania. Nie będzie ich rozpraszał brud, a lepiąca się klawiatura ani zakurzony monitor nie utrudnią im pracy. Pachnące, czyste biuro stanie się przestrzenią, do której chętnie się wraca, nawet w poniedziałkowy poranek, kiedy niejeden pracownik wolałby zostać w łóżku. Zadbaj o osoby, które zatrudniasz w swoim biurze i zorganizuj im taką strefę do pracy, w jakiej sam chciałbyś przebywać. Pomoże Ci w tym firma sprzątająca Deluxe lub inny zespół, zawodowo zajmujący się porządkami na wysokim poziomie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.