Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Tikkurila Lododisco – Kraina Lodu! Zapraszamy dzisiaj od godz.17.00!

Dzisiaj, 28 grudnia (piątek), na lodowisku miejskim w Dębicy przy ul. Piłsudskiego 19, odbędzie się kolejne w tej edycji kolorowe, tematyczne spotkanie na lodzie z firmą Tikkurila.

Tym razem przeniesiemy się do skąpanej w niebieskich odcieniach Krainy Lodu. Na najbardziej aktywnych czekać będą zabawy i konkursy przygotowane przez firmę Tikkurila, a najciekawsze i najbardziej kreatywne stylizacje, które najlepiej wpiszą się w klimat imprezy, zostaną nagrodzone niespodziankami!

Tikkurila Lododisco – Kraina Lodu! Zapraszamy dzisiaj od godz.17.00!

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.