Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dębiccy seniorzy z wizytą w tarnowskim teatrze

Kilka dni temu uczestnicy Ośrodków Wsparcia dla Seniorów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy wyjechali do pobliskiego Tarnowa. Tam w teatrze im. Ludwika Solskiego w  obejrzeli spektakl pt. „Skąpiec”.

„Skąpiec” to doskonała komedia mistrza gatunku – Moliera, w wykonaniu wyśmienitego słowackiego reżysera Mariana Pecko. Seniorzy znaleźli w niej wszystko, do czego przyzwyczaił nas klasyk – pełnokrwiste, barwne postacie, arcyśmieszne sytuacje i zwroty akcji. Dodatkowo dzięki znakomicie zagranej roli głównego bohatera – Harpagona, widzowie mogli przeżyć wyjątkowe katharsis i dostrzec w swoim życiu to co najistotniejsze.

 

Źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.