Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Jak elektryfikowano trasę Rzeszów – Dębica-Kraków. Unikalny odcinek materiał filmowy z 1963 roku!

Chociaż dziś sobie to trudno wyobrazić kiedyś po torach od Rzeszowa przez Dębicę do Krakowa mknęły dymiące lokomotywy. Dopiero w latach 60-tych ubiegłego wieku w zaczęto elektryfikować tę linię i właśnie te chwile zostały uwiecznione na filmie, do którego link prezentujemy poniżej. Materiał gdzie mowa o odcinku Rzeszów Dębica zaczyna się od 1,15 sek. Zapraszamy do oglądania i wspominania. Może ktoś się rozpozna i swoich bliskich?

 

 

http://www.repozytorium.fn.org.pl/?q=pl%2Fnode%2F10851&fbclid=IwAR0GhgNdssMO6jE7zST24Wn_qx9Kz73gfFFaNMep7eH3OaCgdYTI4LssHYY

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.