Previous
Next
Previous
Next

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 11-12 lat – I edycja wiosna 2019

W dniu 2 marca gościliśmy na miejskiej pływalni w Ropczycach. Odbyły się tam zawody I edycji Podkarpackiej Ligi Pływackiej Dzieci 11-12 lat. Mimo „okrojonego” składu Nasza 7-osobowa drużyna wywalczyła 3 srebrne medale, które padły łupem Martyny Gajdy na dystansie 100m stylem dowolnym i 100m stylem zmiennym natomiast Jan Garbuliński wywalczył swoje srebro na dystansie 100m stylem klasycznym. W zawodach po raz pierwszy wzięli udział: Julia Kołodziej, Ignacy Wójcik, Jakub Maźnicki, Mikołaj Rozenkranc i Szymon Wójcik.
źródło: MKP Bobry

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.