Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Turniej charytatywny dla Błażeja już jutro !

„Mam na imię Błażej. Jeszcze tej wiosny byłem obrońcą drużyny w szkółce piłkarskiej. Treningi kocham tak jak matematykę – to nie żart, bo lubię rozwiązywać trudne zadania. Niespodziewanie tuż przed moimi 9-tymi urodzinami ciężka choroba o nazwie Medulloblastomia odebrała mi zdrowie, uniemożliwiając kontynuowanie mojego hobby i nauki w ulubionej szkole i klubie. Codziennie walczę z chorobą – leczę się i rehabilitację i wierzę, że jeszcze wrócę na murawę i do moich kolegów i koleżanek w szkole, również dzięki waszemu wsparciu. Pozdrawiam, Wasz Błażej.

Turniej charytatywny podczas którego będą zbierane fundusze na leczenie Błażeja odbędzie się jutro, 3 marca na hali sportowej przy ul. Sportowej 26 w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.