Previous
Next
Previous
Next

Pijany kierowca sprawcą kolizji

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia w Dębicy, w którym kierujący volkswagenem wjechał w jadącego z przeciwnego kierunku motocyklistę. Okazało się, że 51-latek, siedzący za kierownicą volkswagena, był nietrzeźwy. Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 21.45 w Dębicy na ulicy Kościuszki. Zgłoszone zdarzenie drogowe dotyczyło zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kierujący osobowym volkswagenem passatem, 51-letni mieszkaniec Korzeniowa, jadąc ulicą Kościuszki skręcił w lewo doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka motocyklistą. Jednośladem kierował 36-letni mieszkaniec Woli Żyrakowskiej.

W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że kierowca volkswagena jest pijany. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Do szpitala trafił kierujący motocyklem marki Keeway. Sprawca zdarzenia został zatrzymany do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie. Nietrzeźwy 51-latek stracił uprawnienia do kierowania pojazdami, a za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.