Previous
Next

Oni wtedy rządzili Dębicą. Pamiętacie ich nazwiska?

Na wysokości Placu Zwycięstwa pierwszego maja zawsze ustawiano trybunę honorową. Na niej przedstawicielw władz miasta, partii, wojska i milicji pozdrawiali maszerujących w pochodach ludzi. Czy dziś nasi Cztelnicy są w stanie rozpoznać osoby, które uwieczniono na tej fotografii? Pamiętacie ich nazwiska? Kiedyś rządzili Dębicą, czy dziś ktokolwiek o nich pamięta? Zapraszamy do dyskusji na nasz profil FB.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.