Previous
Next

Pierwszy maja wiele lat temu. Kto rozpoznaje ulice po której maszeruje pochód?

Na pewno zdjęcie wykonano w Dębicy, chociaż nie ma części tych budynków. W pierszomajowym pochodzie maszeruje Szkoła Podstawowa nr 2 im. Generała Broni Karola Świerczewskiego z transparentem „Wszystkie siły i umiejętności dla ciebie ludowa ojczyzno”. Ktoś potrafi odpowiedzieć na jakiej ulicy wykonano fotografię? Może ktoś rozpozna osoby będą na zdjęciu? Zapraszamy do dyskusji na nasz profil FB.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.