Previous
Next

Na dębickim targu. Truskawki po 30 zł, ogórki po 10-12, jabłka też trzymają cenę – ZDJĘCIA

Na dębickim rynku przy ulicy Kraszewskiego dziś tłumy. Towarów nie brakuje, kupujących też. Pojawiły się już tegoroczne truskawki. Są też w sprzedaży ogórki gruntowe i szklarniowe. Za kilkadziesiąt groszy można kupić rozsadę sałaty, kapusty czy innych warzyw. Wciąż wysoką cenę trzymają ubiegłoroczne jabłka

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.