Previous
Next

Region. Pędził 145 km/h w terenie zabudowanym

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zatrzymali do kontroli kierującego audi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 95 km/h. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem oraz zostało mu zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

W ubiegła sobotę policjanci z jasielskiej drogówki patrolowali drogę krajową nr 28 nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator. Zwracali uwagę na łamanie przepisów przez wszystkich uczestników ruchu drogowego. Stanowczo reagowali, na przypadki przekroczenia dopuszczalnej prędkości.

Po godz. 19.30 w Trzcinicy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym audi, który poruszał się z prędkością 145 km/h. Mężczyzna naruszył przepisy będąc w obszarze zabudowanym, gdzie limit prędkości wynosi 50 km/h. Dodatkowo mężczyzna przekroczył prędkość w rejonie przejścia dla pieszych. 29-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego został ukarany mandatem w kwocie 2500 zł, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych. Ponadto policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na 3 miesiące.

Jasielscy policjanci podczas minionego weekendu ujawnili jeszcze dwa przypadki przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym przez innych kierujących. W obu sytuacjach również skończyło się na wysokim mandacie i zatrzymaniu prawa jazdy.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.