Previous
Next

„Porządek i Zagłada. Policja w nazistowskich Niemczech” – otwarcie wystawy

Zapraszamy na otwarcie wystawy pt. „Porządek i Zagłada. Policja w nazistowskich Niemczech” w dniu 9 maja 2023 r. o godz. 11.00 w Ekspozycji Historyczno-Dydaktycznej przy Górze Śmierci w Paszczynie.

Otwarcie wystawy odbędzie się z udziałem Pana dr. Michaela Großa Konsula Generalnego Niemiec w Krakowie oraz przedstawicieli  Wojewódzkich i Gminnych Władz Samorządowych, Oddziału IPN w Rzeszowie, szkół średnich i podstawowych oraz Mieszkańców.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.