Previous
Next

Postrzelali i śmieci zostawili nad rzeką

„Miłośnicy strzelanki pozostawili śmietnisko po swoich zabawach w wojnę przed mostem kolejowym w Dębicy nieopodal zjazdu do rzeki Wisłoka. Z pewnością można by ich namierzyć i ukarać, ale odpowiednie służby nie mają czasu” – napisał do nas Czytelnik przesyłając zdjęcia w jakim stanie jest teren po zdarzeniu.

Zdjęcie publikowane na portalu zostało wykonane wczoraj po godzinie 13.00 w okolicach mostu żelaznego na Wisłoce. Dzisiaj jak informuje nas Czytelnik który rano jechał na ryby sytuacja jest bez zmian – śmieci leżą dalej.

Fot. Czytelnik

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.