Dary od Fundacji Śnieżki dla łańcuckiego szpitala

Fundacja Śnieżki Twoja Szansa sfinansowała zakup niezbędnego sprzętu AGD i drobnego sprzętu gospodarstwa domowego dla Klinicznego Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży w Łańcucie. Kwota jaką Fundacja przekazała szpitalowi na zakup sprzętu wyniosła 27 tysięcy złotych .

Wśród sprzętu jaki zakupił za te fundusze łańcucki szpital znalazły się m.in. pralko – suszarki chłodziarki, kuchenki mikrofalowe, piekarnik elektryczny, żelazka, suszarki do ubrań., deski do prasowania, gofrownice, blenderyi miksery. Szpital od Śnieżki otrzymał także środki chemiczne do prania odzieży (proszki, płyny do prania), artykuły papiernicze (bloki, kredki, farby itp.), odzież (dresy, koszulki, spodenki, bluzy), ręczniki do kąpieli,  piłki do gry (siatkówka, koszykówka, piłka nożna),  orbitrek, plecaki oraz słodycze dla dzieci i młodzieży

„Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak piękny gest pomocy i wsparcia. Składamy serdeczne podziękowania za okazane zrozumienie dla sytuacji w jakiej znajdują się pacjenci KLINICZNEGO ODDZIAŁU PSYCHIATRYCZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. W czasie zagrożenia epidemii koronawirusa na Oddziale panuje bezwzględny zakaz odwiedzin. Pacjenci nie mają bezpośredniego kontaktu ze swoimi rodzicami i opiekunami prawnymi. Potrzeby życia codziennego (takie jak m.in. pranie, prasowanie) organizowane są i zaspakajane na bieżąco przez personel Oddziału” – napisali na FB szpitala jego pracownicy.
Sfinansowany przez Fundację Śnieżki sprzęt i pozostałe artykuły sukcesywnie będzie docierał do szpitala. Dzisiaj dotarły m.in. artykuły papiernicze.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0 0