Gmina Żyraków. Tylec zakończył kampanię wyborczą odwiedzając mieszkańców w ich domach - ziemiadebicka.pl

Gmina Żyraków. Tylec zakończył kampanię wyborczą odwiedzając mieszkańców w ich domach


Setki kilometrów przeszedł w ostatnich dniach kandydat na wójta gminy Żyraków Krzysztof Tylec. – Postanowiłem osobiście porozmawiać z mieszkańcami gminy i zachęcić ich do głosowania w najbliższą niedzielę – mówi Tylec. To chyba najlepsza forma kampanii wyborczej, ale trzeba do niej mieć dobre obuwie. I niezłą kondycję fizyczną.

Od czasu ogłoszenia wyników pierwszej tury wyborów w sztabie wyborczym Krzysztofie Tylca nastąpiła ogromna mobilizacja. Tylec mniej skupił się na nakręcaniu cieszących się ogromnym powodzeniem filmów, które zamieszczał na swoim profilu Fb, ale postanowił osobiście spotykać się z wyborcami. – Odwiedziłem dziesiątki domów w Straszęcinie, Woli Wielkiej, Mokrym, Zasowie, Woli Żyrakowskiej  Żyrakowie i rozmawiałem z mieszkańcami o potrzebach gminy Żyraków i swoim programie wyborczym – mówi Krzysztof Tylec. Dziś zakończyłem kampanię wyborczą z poczuciem, że co było w mojej mocy zostało zrobione. Teraz mieszkańcy gminy zadecydują jaką przyszłość wybiorą na kolejne pięć lat głosując w najbliższą niedzielę.

Posłuchaj wypowiedzi Krzysztofa Tylca

 

 

Szanowni Państwo! Dziękuję za wszystkie spotkania i rozmowy. Dziś kończę kampanię wyborczą i zapraszam do głosowania w niedzielę 4 listopada.

Opublikowany przez Krzysztof Tylec Piątek, 2 listopada 2018