Urząd Gminy Jodłowa zamknięty do odwołania dla interesantów

„Szanowni Mieszkańcy Gminy i Interesanci Urzędu Gminy Jodłowa
W związku z rozwojem epidemii i dużym wzrostem zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie i życie Wasze oraz pracowników Urzędu Gminy, od dnia 15 października 2020 r. do odwołania zostało wprowadzone ograniczenie działalności Urzędu Gminy Jodłowa poprzez zawieszenie przyjmowania interesantów.

Załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywać się będzie telefonicznie oraz pocztą tradycyjną lub elektroniczną.

Ponadto wszelkie dokumenty można wrzucać do urny, która znajduje się na korytarzu Urzędu Gminy Jodłowa. Druki wniosków i innych dokumentów znajdują się na stoliku w budynku Urzędu Gminy.

Bezpośredni kontakt interesantów z pracownikami jest możliwy tylko w sprawach ważnych i pilnych, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Podczas załatwiania tych spraw w jednym pomieszczeniu biurowym, w tym samym czasie, może przebywać nie więcej niż 1 interesant.

W/wym. ograniczenia nie stosuje się do:

1) dziecka do ukończenia 13. roku życia,

2) osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie,

3) osoby o ograniczonej możliwości prowadzenia własnych spraw w urzędzie,

4) osoby wymagającej pomocy tłumacza,

5) innej osoby, w przypadkach wynikających z odrębnych przepisów.

Wszystkie podjęte działania mają na celu zapobieganie rozpowszechnianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 i zminimalizowanie zagrożeń, które ze sobą niesie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Jednocześnie ponownie apeluję do Państwa o przestrzeganie obowiązujących ograniczeń, zakazów i nakazów. Proszę o podejmowanie działań mających na celu ograniczenie skutków epidemii, a w szczególności zakrywanie ust i nosa, częste dezynfekowanie i mycie rąk oraz zachowanie dystansu społecznego. Bądźmy odpowiedzialni i dbajmy o siebie oraz innych” – pisze na stronie UG Jodłowa Jan Janiga, wójt Gminy Jodłowa.

Urząd Gminy Jodłowa – dane kontaktowe:

Urząd Gminy Jodłowa

Jodłowa 1A

39-225 Jodłowa

województwo podkarpackie, powiat dębicki

tel. 14 683 30 53, 14 630 20 01

fax. 14 630 20 02

www.jodlowa.eu

BIP Urzędu Gminy: ugjodlowa.itl.pl/bip

e-mail: gmina.jodlowa@jodlowa.eu
ePUAP: /vkj10va32b/skrytka

nr konta bankowego 03 8589 0006 0031 0970 0101 0011

Urząd czynny w godzinach:

poniedziałek – piątek 7.00 – 15.00
Więcej na: https://jodlowa.eu/…/100-2aktua…/3013-uwaga-wazna-informacja

Podziel się z innymi
0Shares
0 0