Uwaga! Ogłaszamy wyniki konkursu w którym wygraną jest Golonka Pilznieńska!

Dwa bary sieci „Taurus” znajdują się na ternie powiatu dębickiego – tak brzmi prawidłowa odpowiedź na pytanie zadane dziś rano na naszym portalu. Na naszym profilu FB Ziemia Dębicka pojawiło się 53 odpowiedzi, w większości poprawnych na zadane pytanie. Bary są dwa i znajdują się w Strzegocicach oraz w Pilźnie przy ulicy Legionów. Wygraną w konkursie było danie złożone z dwóch słynnych Pilznieńskich Golonek.

Decyzją prezesa Firmy Taurus Stanisława Jarosza nagroda trafia do Pani Natali Stanik. Panią Natalię prosimy o kontakt poprzez FB z naszą redakcją.

Ale to nie koniec wygranych. Prezes Stanisław Jarosz postanowił, że wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie otrzymają 10 % rabatu na zakup Golonek z Pilzna. Golonki można nabyć w barach w Pilznie przy ulicy Legionów, w Strzegocicach oraz Ładnej koło Tarnowa. Z tej oferty można skorzystać od środy 20 maja do najbliższej niedzieli 24 maja. Osoby, które brały udział w konkursie i chcące skorzystać z tej promocji prosimy o kontakt z naszą redakcją przez FB.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0 0