Klasa mundurowa z Pustkowa ćwiczyła samoobronę z Sebastianem Pająkiem - ziemiadebicka.pl

Klasa mundurowa z Pustkowa ćwiczyła samoobronę z Sebastianem Pająkiem


sebastianPo zajęciach z samoobrony  z podchorążym Adamem Szelą, kolejne zajęcia z  uczniami klasy mundurowej z Pustkowa z zakresu sztuk walki i samoobrony poprowadził  st. kapral Sebastian Pająk, żołnierz 33 bpl Instruktor Boks,  Instruktor StrongFirst Combat z Dębicy.

Zajęcia rozpoczęły się rozgrzewką podczas której trener pokazał ćwiczenia i postawy, które młodzież powinna doskonalić samodzielnie w czasie wolnym. Uczniowie zostali zapoznani z ćwiczeniami koordynacyjnymi wykorzystywanymi podczas rozgrzewki w sportach walki i ćwiczyli i wykonywali polecenia trenera. Trener zwrócił uwagę na przełamywanie lęku w samoobronie. Kolejnym punktem zajęć był trening z masą własnego ciała. Ćwiczenia doskonalące umiejętność wyczucia dystansu w walce, uderzanie ciosów prostych w miejscu i w ruchu.

sebastian3„W piątek miałem przyjemność poprowadzić zajęcia z jedyną w powiecie klasą mundurową. Jestem podbudowany tak wspaniałą postawą młodzieży. Ambitni, pełni patriotyzmu i waleczności” – mówi Sebastian Pająk Instruktor boks, Instruktor StrongFirst Combat.

 

 

 

 

Film z ćwiczeń pod adresem: https://www.facebook.com/seba.pajak.10/videos/558313587852511/