Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Życzenie się spełniło – był śnieg i piękne ferie.

zyczenie-sie-spelnilo-zdjeciaSporo atrakcji mieli do dyspozycji uczestnicy zimowiska w Kościelisku współorganizowanego przez Gminne Pilzno. Był sport, turystyka, karnawałowe zabawy i okazja do poznania nowych ludzi.
Gdy ponad 10 dni temu grupa uczniów z całej Gminy Pilzno wyjeżdżała autobusem, żegnał ją deszcz i temperatura powyżej zera, a jednym z życzeń były opady śniegu w Kościelisku. Długo na ich spełnienie nie musieli czekać. Temperatura spadła poniżej zera, a śniegu było na miejscu wystarczająco dużo, by można było założyć narty, pojeździć na sankach i na łyżwach. W zimowej scenerii przyjemniej chodziło się po Krupówkach, a wyjazd na Gubałówkę czy Kasprowy Wierch był znacznie bardziej atrakcyjny, zwłaszcza gdy przy bezchmurnej pogodzie można było oglądać zaśnieżony górskie szczyty. Wieczorami także nie można było narzekać na nudę. W ośrodku wypoczynkowym „Harnaś”, gdzie mieszkali, był czas na dyskotekę i bal maskowy, a także na zawieranie nowych znajomości.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.