Previous
Next
Previous
Next

Promesa w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych

uzbrojenie27 lutego 2014 r. wójt gminy Dębica Stanisław Rokosz otrzymał z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji promesę przyznaną w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. 240 000 złotych, bo taką kwotę dofinansowania Gmina Dębica otrzyma na remont drogi gminnej w Kozłowie kierunek Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Jałowce. To kolejny sukces gminy Dębica w pozyskiwaniu środków finansowych na remonty i odbudowę infrastruktury technicznej.
 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.