Previous
Next
Previous
Next

Śmiertelne potrącenie dziecka w Lubzinie

PolicjaPolicjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego w Lubzinie na drodze krajowej nr 4, gdzie doszło do potrącenia dziecka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem vectrą, 26-letnia mieszkanka gminy Ropczyce, potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 13-letnią dziewczynkę. Pomimo akcji reanimacyjnej dziecko zmarło. W chwili wypadku kierująca była trzeźwa. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.