Previous
Next
Previous
Next

Ludmiła i Mariusz Szewczykowie – laureaci konkursu Nowin – „Szczęśliwi Zakochani”

szewczykiW plebiscycie „Szczęśliwi Zakochani” wzięło udział trzydzieści jeden par. Zwyciężyli państwo Ludmiła i Mariusz Szewczyk z Dębicy. Ich wspólne zdjęcie z wakacji zdobyło 405 głosów, pokonując innych konkurentów.
Całość artykułu można przeczytać tutaj
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140328%2FZAKOCHANI%2F140329563

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.