Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wicemistrz Polski drugiej ligi w hokeju na lodzie w sezonie 2013/14 dla Cheeloo DĘBICA !!!

wicemistrz-fotoW ubiegły weekend drużyna  dębickich drugoligowych seniorów  w turnieju finałowym  w Gdańsku zdobyła tytuł Wicemistrza Polski .  Turniej był uwieńczeniem rozgrywek w sezonie 2013.2014  w którym  brało udział 18 drużyn z całej Polski.
W decydującym spotkaniu Gdańsk-Dębica po bardzo zaciętym meczu wynik okazał się korzystniejszy dla gospodarzy turnieju, którzy wygrali tylko jedna bramką. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:7.
Dębicę reprezentowali :
Ciura Robert, Burnat Bartosz, Mirus Jerzy, Szwed Jacek, Burnat Arkadiusz, Wiktor Michał, Szeliga Piotr, Mączyński Zbigniew, Piekoś Bartłomiej, Gągol Maciej, Piskor Kamil, Knap Tomasz, Hadowski Marcin, Kloc Krzysztof, Dobies Gerard, Giełbaga Dawid.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.