Previous
Next
Previous
Next

Dębiczanie bez konkurencji w Przemyślu

Aleksandra OżógReprezentacja powiatu dębickiego zdominowała XXIV Festiwal Piosenki „Śpiewaj Razem z nami”, który odbywał się w dniach 29-30 marca w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Aleksandra Ożóg zdobyła Grand Prix i wystąpi w przyszłym roku podczas Koncertu Galowego jako gość specjalny festiwalu. Nagrody i wyróżnienia przywieźli również: Norbert Jedliński, Zuzanna Misiewicz, Zuzanna Grecka, Milena Gawlik, Kamil Sypień oraz zespół The Flowers.

W kategorii solistów 6-9 lat pierwsze miejsce zdobył Norbert Jedliński z CKiB Gminy Dębica, wyróżnienie przyznano Zuzannie Misiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Dębicy. Wśród solistów 10-12 lat jury wyróżniło Zuzannę Grecką, reprezentującą Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Milena Gawlik, również z MOK, zdobyła drugą nagrodę w kategorii 13-17 lat, wyróżnienie powędrowało do rąk Kamili Sypień z Miejskiego Gimnazjum nr 3 w Dębicy. W kategorii zespołów triumfował The Flowers z Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy. Aleksandra Ożóg, zdobywczyni głównej nagrody i statuetki, reprezentowała MOK w Dębicy.

Wszyscy nagrodzeni są laureatami tegorocznego Przeglądu Wokalistów i Zespołów „Śpiewam bo lubię”, odbywającego się w Domu Kultury „Śnieżka”, będącego eliminacjami do przemyskiego festiwalu.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.