Previous
Next
Previous
Next

Włączenie Podstrefy w Pustkowie do Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu

Wizualka_8_szary_A0Do Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu zostały dopisane grunty znajdujące się w Gminie Dębica. Podstrefa w Pustkowie obejmuje 22,96 ha (w tym 17,88 ha przeznaczony pod inwestycje) gruntów . Znajdują się one w północnej części Gminy Dębica, przy granicy z Wolą Ociecką . Uzbrojone Działki przeznaczone są pod działalność inwestycyjną związaną z produkcją, składowaniem i usługami typu hurtowego. Informacja ta została ogłoszona w Dzienniku Ustaw.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.